Dalyvavome pilietinėje akcijoje ,,Atmintis gyva , nes liudija”

Dalyvavome pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva , nes liudija”

2012-01-13

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams įvertinti 5 kartą kvietė Lietuvos mokyklas prisijungti prie jau kasmetine tradicija tapusios pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija” . Šia iniciatyva ir Rozalimo vidurinėje mokykloje buvo paminėta Laisvės gynėjų diena – Sausio 13 – oji. Jos metu 8.00 val. buvo užgesinta šviesa ir klasių bei koridorių languose dešimčiai minučių uždegtos atminties žvakutės. Klasėse mokiniai prisiminė ir pagerbė sausio 13-osios žuvusiuosius, skaitė apie juos eilėraščius, sausio įvykių liudininkų prisiminimus, žiūrėjo tų dienų filmuotą medžiagą. Mokyklos fojė buvo išleisti stendai „Laisvės gynėjai”. Po pamokų vyko konkursas „Dainų dainelė – 2012” . Skambėjo dainos skirtos tėvynei, jos gamtai, vaikystei. Dainavo 160 mokinių iš 1-12 klasių. Mokinius konkursui paruošė muzikos mokytojos I. Bajorūnienė, J. Skorupskienė, pradinių klasių mokytojos J. Navackienė, I. Aganauskienė, akomponavo R. Vaigauskaitė. 5 klasės solistė Vakarė Vasiliauskaiė ir 2 klasės Kimas Vidzikauskas atstovavo mokyklos dainorėlius rajoniniame „Dainų dainelės” konkurse.

2012_13_2 2012_13_1 2012_13_3