Rudenėlio šventė

2011-09–

Vieną saulėtą rugsėjo penktadienį Rozalimo mokyklos kieme pradinukai susirinko į tradicinę Rudenėlio šventę. Vaikai pasidžiaugė atėjusiu rudeniu: išmoko eilėraščių, demonstravo savo žinias, kaip pažįsta medžius, dėliojo iš rudens gėrybių savo klasės mandalą. Pradinukai varžėsi tarpusavuje traukdami virvę, keliaudami per įsivaizduojamą upelį, mėtydami giles į taikinį. Už kiekvieną atliktą užduotį jų laukė linksmi prizai – moliūgėliai. Mokyklos vestibiulis pasipuošė rudens gėrybių paroda, kurią kasmet rengia mokyklos mažieji mokinukai.

Klasių mandalos:

2011_rudens_svente_1 2011_rudens_svente_2 2011_rudens_svente_3
2011_rudens_svente_4 2011_rudens_svente_5

Ketvirtokai prie savo rudeninių darbelių:

2011_rudens_svente_6

Atsisveikiniams su rugsėju:

Atsisveikinti su rugsėju ketvirtosios klasės nutarė Rozalimo pušyne. Čia jų laukė rimtesnės užduotys: užkurti laužą, iškepti bulves ( ypatingu būdu), mokėti išdėlioti pagalbos ženklus pasiklydus, atsakyti į klausimus, susijusius su gamtos pasauliu. Žinoma, neapsiėjo ir be žaidimų. Pavargę, bet linksmi ketvirtokai atsisveikino su šilčiausiu rudens mėnesiu.

2011_rudens_svente_7 2011_rudens_svente_8
2011_rudens_svente_9 2011_rudens_svente_10