„Pirmokų krikštynos”

2008-10-22

Spalio 22 d. mokykloje vyko graži šventė — „Pirmokų krikštynos”. Šventę suruošė ketvirtokai. Draugiškai pasidalijus darbus, šventę suruošti nesunku.

Pirmokus į vaikystės šalies teismą atvedė 2 apsauginiai. Laikydamiesi už spalvingos juostos nedrąsiai į salę įžengė pirmokai. Įėjo teisėja ir prasidėjo teismo posėdis. Teismas aiškinosi, ką mokykloje veikia šie nepažįstami vaikai. Pirmos klasės mokytoja atsakė, kad šie vaikai nori mokytis ir tapti pirmokais. Teisėja nutarė, kad norėdami tapti tikrais pirmokais, vaikai turės apkeliauti 5 vaikystės planetos šalis ir įveikti jų paruoštas užduotis. Ypač šauniai pirmokėliai pasirodė Pasakų šalyje, kur reikėjo suvaidinti „Ropę”. Ropę rovė ne tik boba su seniu, bet ir vienkus, dvitkus, tritkus… , o įspūdingiausiai ropę rovė dešimtkus. Pirmokams Raidžių šalyje reikėjo perskaityti žodį PIRMOKAS, Išminties šalyje – pasakyti, ką svarbu neštis į mokyklą ir ko nereikia. Sėkmingai įveikę visas užduotis pirmokai buvo pripažinti tikrais mokiniais, priėmė priesaiką ir „krikštą”. Pradinių klasių mokiniai pirmokus apdovanojo mažomis dovanėlėmis ir palinkėjo sėkmės mokantis pirmoje, antroje, trečioje ir ketvirtoje klasėje.

2008_pirmok_1 2008_pirmok_2