Lietuvos karių dienos minėjimas

2008-11-20

Į Lietuvos karių dienos minėjimą mokykloje atvyko buvęs mūsų mokinys Singaras Čepaitis su savo kolega kariškiu. Jie papasakojo apie Lietuvos karių Afganistane vykdomą misiją, demonstravo iš Afganistano parsivežtas skaidres. Įdomu buvo sužinoti apie Lietuvos karių karių gyvenimą tolimajame Afganistane, apie tenykščių žmonių vargingas gyvenimo sąlygas. Sužinojome, kad ten žmonės neturi jokių patogumų, apsirengę gan skurdžiai. Netgi žiemą nešioti batus yra didelė prabanga. Afganistane atskirai mokomi berniukai ir mergaitės. Mergaitės mokomos trumpiau negu berniukai ir turi prastesnes mokymosi sąlygas. Labai skurdi ir šios šalies gamta – nėra žalumos, viskas išdegę. Afganistane daug keistų dalykų.

Užvis įdomiausia buvo apžiūrinėti kareiviškus apdarus, priemones, ginklus. Kareiviškus daiktus ne tik apžiūrėjome, bet kai kuriuos jų galėjome ir užsidėti, pasimatuoti, patyrinėti. Dovanų gavome tikros kareiviškos košės! O JUMS AR TEKO RAGAUTI?

2008_kar_1 2008_kar_2 2008_kar_3