Ekskursija į Kauną

2017-03-25

Kovo 25 dieną šeštos ir septintos klasės mokiniai, lydimi mokytojų J. Dumbrienės ir A. Juodikienės, aplankė Kauną. Pirmiausia pasukome į batutų parką – ,,Jump Space”. Išklausėme instruktažą, atlikome apšilimą ir prasidėjo… Šokinėjimas ant batuto yra aktyvi, fizinio pasirengimo reikalaujanti veikla, todėl ši valanda buvo puiki kūno kultūros pamoka. Laikas prabėgo akimirksniu, nes mėgavomės neprilygstamų aukštų šuolių ir skrydžių džiaugsmu. Juk šuolis – tai laisvė… Vėliau nuvykome į Kauno IX fortą. Čia dalyvavome edukacinėje programoje ,,Kauno tvirtovė. IX fortas.“ Aktyvus edukacinis orientavimosi žaidimas supažindino su šio gynybinio įtvirtinimo istorija ir paskirtimi. Pasiskirstę į komandas savarankiškai leidomės į IX forto gynybinę sieną (požemius), ieškojome nuorodų bei paslėptų užduočių. Užsiėmimo metu gilinome istorines žinias, lavinome orientavimosi įgūdžius, pastabumą ir regimąją atmintį. Ačiū edukacijos vadovui Ignui Kazlauskui. Galiausiai aplankėme PC ,,Mega“. Kelionė visiems labai patiko ir neprailgo.