Seminaras

2016-04-19

Š.m. balandžio 19 dieną Rozalimo pagrindinėje mokykloje vyko seminaras mokytojams tema „Konfliktinių situacijų valdymas pedagoginėje aplinkoje“, kurį vedė lektorius iš Vilniaus Vygandas Pikčiūnas. Seminare dalyvavo ir R.Leimontienė, Pakruojo švietimo centro metodininkė.

Šiuo laikotarpiu mokytojo aplinkoje yra pakankamai dažnos konfliktinės situacijos su mokiniais. Svarbu mokėti geriau valdyti konfliktus, mokėti dalykiškai bendrauti, gerai spręsti problemas, siekti geresnio mokymo rezultato.

Buvo įdomu išgirsti, kaip savo darbe valdyti konfliktines situacijas, mokėti vesti konfliktinį pokalbį į susikalbėjimą ir dalykiškumą, SPIN metodiką, jos praktinį pritaikymą, mokėjimą suderinti skirtingus požiūrius ir nuomones.

Patiko, kai mokėmės teorijas įtvirtinti praktiniais pratimais. Viso seminaro metu auditorijoje vyravo puiki darbinė nuotaika ir teigiamos emocijos.

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė

2016_seminar_1 2016_seminar_2