Tarptautinė vaikiškos knygos šventė mokykloje

2016-04-02-04

Jau tapo tradicija kiekvienais metais balandžio 2 dieną mokykloje paminėti Tarptautinę vaikiškos knygos šventę, kuri švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Kristijano Anderso (1805-1875) gimtadieniu.

2016 m. balandžio 4 dieną mokyklos aktų salėje vyko popietė, skirta šiai gražiai šventei paminėti. Mokytoja J. Gavriušenkienė savo pasisakyme akcentavo knygučių skaitymo svarbą, paminėjo, kad mokyklos bibliotekoje mokiniai ne tik skaito, bet ir dalyvauja popietiese, veda pamokas, taiso senas knygutes, jas iliustruoja savo piešinukais, daro skirtukus knygoms, kampučius vadovėliams.

Šventėje mokiniai atliko įvairias užduotis, piešė pasakų herojus.

Mokyklos bibliotekininkė V. Abromavičienė savo pasisakyme pagyrė geriausiai skaitančią klasę – trečiokus. Jie aktyvūs lankytojai, skaitytojai, domisi naujomis knygutėmis bei kita literatūra. Vedėja geriausius skaitytojus apdovanojo pagyrimo raštais. O ypač aktyvūs mokiniai buvo pakviesti vykti į rajoninį Tarptautinės vaikiškos knygos renginį Pakruojo muzikos mokykloje.

Renginyje dalyvavo ir miestelio bibliotekininkė S. Stanevičienė. Ji taip pat apdovanojo geriausius skaitytojus, palinkėjo daugiau skaityti, domėtis naujomis knygomis.

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė

2016_svent_1 2016_svent_2